66 föremål
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
4d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 16 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 16 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
3d 14 tim
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 16 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
3d 14 tim
Gucci, väska, vintage.
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK