Kan inte nå servern
 
81 föremål
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 1 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
4d 20 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 24m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
4d 19 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 2 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 22 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 18 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, Frigerio, Italien.
23 tim 34m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 20 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.