74 föremål
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
19 tim 6m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 18 tim
Gunghäst, omkring 1800.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 19 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
2d 16 tim
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 19 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 16 tim
Gucci, väska, vintage.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK