Kan inte nå servern
 
90 föremål
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 19 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
1d 18 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 16 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 15 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 18 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 18 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 13 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 16 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
16 tim 33m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 19 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
7d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Anders Sandström, "Tjur".
1d 17 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.