Kan inte nå servern
 
13 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 4 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 5 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.