Kan inte nå servern
 
56 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
12 tim 35m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
13 tim 45m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 13 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
15 tim 41m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 14 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
14 tim 1m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
13 tim 51m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
13 tim 27m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
13 tim 13m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.