Kan inte nå servern
 
56 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
8 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
7 tim 36m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 8 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
8 tim 10m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
7 tim 22m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
6 tim 44m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
9 tim 50m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
7 tim 54m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 7 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.