Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
54 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
5d 21 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
6d
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
5d
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 20 tim
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4m 11s
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.