51 föremål
Stol, allmoge.
3d 23 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d
Stolar 4 st 1960/70-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2 tim 24m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
2 tim 56m
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 5 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
6d
Pall, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK