Kan inte nå servern
 
31 föremål
Arne Jones, "Stolen".
1d 22 tim
Arne Jones, "Stolen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
2d 21 tim
Puderstol, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 23 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.