46 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 17 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d 18 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
4d 16 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
19 tim 38m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
20 tim 10m
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK