44 föremål
Stol, allmoge.
3d 9 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
10 tim 56m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
12 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 10 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 11 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
5d 10 tim
Pall, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK