54 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
4 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 7 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK