Kan inte nå servern
 
126 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
7m 7s
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
21 tim 57m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.