Kan inte nå servern
 
75 föremål
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 8 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1d 11 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
6 612 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
6d 12 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 9 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.