Kan inte nå servern
 
95 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 7 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 9 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.