Kan inte nå servern
 
117 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
6d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
4d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
4d
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 tim 14m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.