Kan inte nå servern
 
131 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
8 tim 53m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 5 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 6 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.