Kan inte nå servern
 
70 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 2 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
3d
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
2d 22 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1 tim 25m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
1d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
23 456 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
1d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.