Kan inte nå servern
 
65 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 22 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 20 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
6 612 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.