Kan inte nå servern
 
132 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 4 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
6 tim 20m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
5d
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.