Kan inte nå servern
 
63 föremål
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
4d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
11 111 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
4d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
6 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 1 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
2d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
3 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
5d 22 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
888 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.