70 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3 tim 57m
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
3d 1 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK