Kan inte nå servern
 
64 föremål
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
6d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
6d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
4d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
22 tim 14m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.