Kan inte nå servern
 
66 föremål
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 22 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
5d
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
3d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
12 345 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 1 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
59m 38s
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.