Kan inte nå servern
 
72 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 22 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
3d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.