68 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
4d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
2d 10 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK