Kan inte nå servern
 
70 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 1 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
2d 22 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
3d
Ulrica Hydman-Vallien, skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
1d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
1d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
23 456 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1 tim 21m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.