70 föremål
Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.
4d
2 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 3 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d
Nino Longobardi, Dödskalle.
888 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK