Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
134 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 1 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 23 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
3d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.