Kan inte nå servern
 
70 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 17 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
6d 16 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 19 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.