Kan inte nå servern
 
131 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
2 tim 11m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
4 040 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
1d
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.