Kan inte nå servern
 
132 föremål
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 1 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
4 tim 4m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.