Kan inte nå servern
 
1322 föremål
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
1d 13 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 13 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
3d 17 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
1d 15 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 16 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
4d 15 tim
Skåp,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
1d 11 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
4d 14 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 16 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d 15 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
1d 13 tim
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
1d 13 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 10 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
7d 15 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 14 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
4d 18 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
6d 12 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
6d 12 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 14 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
18 tim 35m
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.