Kan inte nå servern
 
24 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
2d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d 23 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
3d 17 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
19 tim 59m
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
2d 19 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
2d 23 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.