Kan inte nå servern
 
34 föremål
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 2 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 1 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.