Kan inte nå servern
 
73 föremål
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
3d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa.
2d 1 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
21 tim 42m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d 1 tim
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.