74 föremål
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
2d
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
21 tim 12m
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
6d
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK