53 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3 tim 32m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 8 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
7 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
7 tim 19m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR