59 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
19 tim 54m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR