76 föremål
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
3 tim 8m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
6 tim 42m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6 tim 36m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR