73 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
23 tim 38m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
20 tim 10m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bordslampa.
23 tim 44m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK