53 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
8 tim 36m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
12 tim 23m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR