117 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 23 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK