78 föremål
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
4d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
4d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
23 tim 18m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 2 tim
Bordslampa.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
2 tim 34m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK