73 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
8 tim 22m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
11 tim 50m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
11 tim 56m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK