62 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 7 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
5 tim 6m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
5 tim 20m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6 tim 26m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK