48 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
9 tim 41m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11 tim 33m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK