Kan inte nå servern
 
21 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.