Kan inte nå servern
 
47 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 20 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 23 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
19 tim 32m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.