48 föremål
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1960-tal.
3d
Soffa 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 6 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Space Copenhagen, soffa, "Stay", Gubi, Danmark.
2d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 2 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2d 2 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK