1001 föremål
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
23 tim 7m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
2d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Curt Asker, Utan titel.
1d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2d 22 tim
Peter Dahl, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
2d
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
2d 23 tim
Bengt Olson, Utan titel.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 23 tim
Dior collier i guld metall.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
22 tim 5m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
1d 23 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3d 22 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
3d 23 tim
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
21 tim 37m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
2d 22 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 22 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 1 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
1d
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2d 1 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
2d
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK