Kan inte nå servern
 
263 föremål
Spegel, modern tillverkning.
6 tim 52m
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 12 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 10 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 7 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
7 tim 34m
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 11 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 12 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 11 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 8 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 9 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
7 tim 6m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 7 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
9 tim 6m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 10 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 8 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
7 tim 46m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 9 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 11 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
12 tim 48m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 9 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.