Kan inte nå servern
 
51 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
5d
Taklampa, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 22 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2d 23 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 2 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
2d 22 tim
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
1d
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
1d
Golvlampa, "Atley", Vaughan Lightning, samtida.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 2 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
38m 2s
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 19 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.