62 föremål
Taklampa, 1940-tal.
6 tim 23m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 8 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7 tim 29m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
6 tim 9m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK