Kan inte nå servern
 
71 föremål
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
4 tim 36m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
8 tim 10m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
8 tim 4m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.