22 föremål
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
7d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK