26 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
2d
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK