28 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 4 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
6 tim 34m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK