29 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1 tim 7m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK