28 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 10 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 12 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK