29 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d 4 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
50 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4 tim 33m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK