27 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
2d 5 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 4 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK