29 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 11 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK