28 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 8 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
4d 9 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 10 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK