18 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
2d 14 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK