Kan inte nå servern
 
27 föremål
Bordslampa.
1d 22 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 22 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.