136 föremål
Bord sent 1900-tal.
1d 13 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 14 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 8 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
11 tim 57m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 12 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 9 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 6 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
12 tim 15m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 11 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 11 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
14 tim 3m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
10 tim 13m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 10 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
11 tim 33m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
14 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK