Kan inte nå servern
 
21 föremål
Ola Billgren, litografier, 2 st.
4d 11 tim
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Schyl, litografier, 3 st.
5d 9 tim
Jules Schyl, litografier, 3 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Utan titel 6 st.
5d 7 tim
Arne Jones, Utan titel 6 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Arne Jones, Utan titel.
5d 8 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
2d 11 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
2d 8 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "Bildstod IV".
10 tim 26m
Ola Billgren, "Bildstod IV".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Utan titel.
5d 8 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
2d 11 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
5d 9 tim
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.