39 föremål
Stol, allmoge.
2d 12 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 15 tim
1 325 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 13 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
15 tim 25m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
4d 14 tim
Pall, omkring 1900.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK