54 föremål
Stol, 1900-talets första hälft.
25m 32s
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 23 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 20 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
4d
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK