36 föremål
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
2 tim 27m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
2 tim 23m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 23 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2 tim 1m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
23 tim 9m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
23 tim 13m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK