62 föremål
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 1 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 22 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2 tim 42m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2 tim 46m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK