61 föremål
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 15 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 12 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
17 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
16 tim 28m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
16 tim 32m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK