Kan inte nå servern
 
51 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 18 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 18 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 17 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
21 tim 4m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 17 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 18 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.