54 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
11 tim 15m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 9 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 11 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
9 tim 27m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
10 tim 47m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 8 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
11 tim 44m
Chanel, väska, 2010-2011.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK